UA

Про клініку

Ми даруємо
Комфорт

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Наші
Принципи

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно. З кожним випадком працює ціла команда: ортопеди, хірурги, ортодонти та терапевти, щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Великий
Досвід

Пацієнт не повинен відчувати болю від лікарських маніпуляцій. Це не потрібно ні вам, ні стоматологу. Лікар застрахує вас від болючих відчуттів на час терапії за допомогою сучасних безпечних анестетиків.

У нашій стоматології безпечно – здоров'я наших пацієнтів головний пріоритет у роботі. Ми використовуємо високоякісне стерилізаційне обладнання, одноразові індивідуальні набори, обробляємо всі робочі поверхні сучасними дезинфікуючими розчинами, і суворо дотримуємося всіх медичних правил і санітарних норм.

У своїй роботі ми використовуємо сучасні досягнення науки та медицини, щоб на практиці реалізувати лише найкращі методики та гарантувати першокласний результат для кожного пацієнта.

Записатися на прийом

img