UA
Імплантація зубів All-on-4 та All-on-6 у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, USD

All-on-4 (все на 4-ох імплантах)

від 3800

All-on-6 (все на 6-ти імплантах)

від 4500


     Імплантація «все на чотірьох/шести» - це ефективний метод відновлення зубів при повній втраті великої їх кількості. Концепція є відмінною альтернативою незручним знімним протезам.

   Етапи:

1. Підготовчий етап із загальним обстеженням пацієнта. Виконується комп'ютерна томографія щелепи, аналіз на алергени до анестетиків. Сбір анамнезу для виявлення супутніх захворювань, що можуть стати протипоказанням до хірургічного втручання.
2. На основі отриманих даних підбирається безпечний анестетик та складається план операції.
3. Далі, санація ротової порожнини та видалення сильно зруйнованих зубів, що залишилися.
4. Хірургічний етап з імплантацією. Кожен штучний стрижень вживлюється в область, де є достатній обсяг кісткової тканини.
5. Виготовлення тимчасової конструкції.
6. Контроль приживлення імплантів  за допомогою рентгенографії раз на два місяці.
7. Потім (через 3-6 місяців ) роблять зліпки на основі яких виготовляють постійну ортопедичну конструкцію.
8. Встановлення конструкції. Лікар здійснює примірку постійної конструкції та при повній її відповідності закріплює на постійній основі.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Імплантація зубів All-on-4 та All-on-6

     Імплантація зубів All-on-4 та All-on-6 - це один з найбільш сучасних та надійних способів відновити зубний ряд. Якщо ви шукаєте ефективний спосіб відновлення пошкоджених зубів, то імплантація зубів All-on-4 та All-on-6 є відмінним варіантом.

     All-on-4 та All-on-6 відрізняються кількістю імплантатів, необхідних для встановлення зубного протезу. All-on-4 вимагає встановлення чотирьох імплантатів, тоді як All-on-6 вимагає встановлення шести імплантатів. Обидва методи мають свої переваги та недоліки, тому вибір між ними залежить від вашого індивідуального стану зубів та щелепи.

   Переваги імплантації зубів All-on-4 та All-on-6

     Імплантація зубів All-on-4 та All-on-6 має численні переваги. По-перше, ці методи є більш економічними, ніж встановлення окремих імплантатів для кожного зуба. По-друге, вони дозволяють відновити зубний ряд швидко та ефективно. По-третє, імплантація зубів All-on-4 та All-on-6 дозволяє відновити жувальну функцію та забезпечити більш природний вигляд зубів.