UA
Встановлення брекетів у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Консультація ортодонта

350

Складання ортодонтичного плана лікування

500

Металева брекет- система (1 щелепа)

12500

Керамічна брекет- система (1 щелепа)

16000

Сапфірова брекет- система (1 щелепа)

18000

Самолігуюча металева брекет- система (1 щелепа)

18000

Самолігуюча керамічна брекет- система (1 щелепа)

21000

Корекція брекет-системи (2 щелепи)

500

Заміна дуги (1 щелепа)

500

Зняття брекет-системи (установка незнімного ретейнера, полірування, шліфування, виготовлення ретенційної капи) 2 щелепи

7000


     Брекети – це спеціальні ортодонтичні конструкції, які застосовуються для корекції положення зубів і прикусу. Неправильний прикус призводить до підвищеного стирання емалі зубів, порушенню дикції, еститечних проблем, болю у щелепному суглобі та інших неприємностей. Сьогодні брекети є традиційним методом вирівнювання зубів. Сучасні брекет-системи – зовні не так привертають увагу, як це було раніше, та підходять як підліткам, так і дорослим.

   Етапи:

1. По-перше консультація та призначення комп’ютерної томографії.                                               
2. На основі результатів діагностики ортодонт підбирає оптимальні для пацієнта брекети (залізні, керамічні, сапфірові, самолігуючі), повністю складає план лікування, проектує траєкторію вирівнювання прикусу та обговорює строки лікування.
3. У разі потреби проводиться лікування карієсу, професійна чистка зубів та інші підготовчі процедури.
4. Встановлення брекетів і періодична активація за графіком, затвердженим лікарем-ортодонтом.
5. Контроль і закріплення отриманих результатів шляхом встановлення ретейнерів та виготовлення ретенційних кап.

     Ця процедура тривала, та потребує регулярного відвідування ортодонта. Але від моменту діагностики , до встановлення потрібно лише два-три відвідування.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

 • ортопеди
 • хірурги
 • ортодонти
 • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

Кваліфікована установка брекетів у Дніпрі

Установка брекетів - це процедура, яку виконує ортодонт, фахівець із корекції прикусу. Якісні брекети у Дніпрі можна встановити досить просто, якщо звернутися до перевірених спеціалістів. У такій ситуації можна розраховувати на бездоганну якість, відсутність хворобливих відчуттів та інші подібні переваги.

Особливості якісної установки брекетів

Якщо потрібно поставити брекети у Дніпрі, краще звернутися до кваліфікованих фахівців. Перший крок – це консультація з ортодонтом. Лікар оцінить стан прикусу, зубів і надасть рекомендації щодо того, чи потрібні брекети, і якщо так, якого типу.

Після консультації буде розроблено індивідуальний план лікування. Лікар визначить, які брекети використовувати, як довго їх носити і які корекційні заходи можуть знадобитися. Перед встановленням брекетів зуби піддаються чищенню та поліруванню. Брекети кріпляться до кожного зуба спеціальним клеєм. Цей процес може тривати кілька годин. Брекети можуть бути виготовлені з металу, кераміки або комбінованими.

Дуги з'єднуються з брекетами, чинячи тиск на зуби, щоб поступово їх переміщає в потрібне положення. Гумки можуть використовуватися для фіксації дуг у брекетах. Коли установка завершена необхідно регулярно відвідувати ортодонта для корекції та підстроювання брекетів, щоб досягти оптимальних результатів. Також будуть корисними рекомендації щодо догляду за брекетами, а також щодо змін у харчуванні. Завдяки комплексному підходу можна буде досягти відмінного якісного результату.

Популярні види брекет-систем

Кожна брекет система має свої основні особливості та переваги. Відрізнятися може ціна. Залежно від конкретних потреб та можливостей бюджету потрібно вибрати відповідну систему. Серед основних видів таких систем можна назвати:

 • Металеві. Це класичні брекети, виготовлені із металу. Вони досить міцні та ефективні, а вартість порівняно невисока.
 • Керамічні стають дедалі популярнішими. Вони виготовлені з кераміки, яка може бути прозорою чи забарвленою. Вони більш невидимі, менш помітні, зберігають природний колір зубів.
 • Самолігуючі є системи, які не вимагають використання гумок для фіксації дуг, так як вони мають спеціальні затискачі. Можуть вимагати менше візитів до ортодонту, менше тертя, що може прискорити процес корекції.
 • Сапфірові - поєднання якості та ефективності.

Найкраща установка брекетів у Дніпрі

Ця послуга стала з різних причин дуже популярною. Важливо звернутися до компетентних професіоналів, щоб розраховувати на найкращі умови. Цілком реально недорого, але з гарантією якості встановити необхідний тип системи. Серед основних причин звернутися до нас можна зарахувати:

 • Гарантію комфорту та безпеки.
 • Високий рівень кваліфікації лікарів.
 • Персональний підхід.
 • Відсутність болю та стресу.

Завдяки встановленню таких систем можна вирівняти прикус і зробити привабливою посмішку.