UA
Лікування карієсу без болю у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Лікування початкового карієсу

1000

Лікування середнього карієсу

1100

Лікування глибокого карієсу

1200


     За статистикою, одна з найбільш розповсюджених стоматологічних проблем є карієс. Це прогресуюче руйнування твердих тканин зуба має кілька стадій. І якщо на початковій стадії карієс не спричинює особливого дискомфорту і лікується швидко і легко, то в подальшому це захворювання може призвести до пульпіту, що загрожує пацієнту незручностями, болем і втратою зубів.

  Етапи:

     1. Діагностика: лікар проводить огляд ротової порожнини, визначає ступінь карієсу (поверхневий чи глибокий).
     2. Далі проводиться знеболювання (за ситуацією і бажанням пацієнта).
     3. Після, видаляють уражені ділянки зуба, та заповнюють їх пломбуючим матеріалом.
     4. Останнім етапом проводять шліфування та полірування пломби.

    Дана процедура не займає багато часу, та проводиться за один візит.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

Лікування карієсу без болю

     Наші методи лікування включають в себе використання сучасних технологій та матеріалів, які дозволяють ефективно лікувати карієс у будь-яких стадіях. Ми також забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що дозволяє досягнути найкращих результатів лікування.

     Одним з найбільш ефективних методів лікування карієсу є пломбування зубів. Наші лікарі використовують тільки сучасні та безпечні матеріали, які гарантують довготривалий ефект. Ми також проводимо професійне чищення зубів, що допомагає запобігти розвитку карієсу та забезпечує максимальну чистоту та гігієну порожнини рота.

     Згодом, коли хвороба перейде в запущений стан, буде потрібно проводити більш серйозне та дороге лікування, яке може включати в себе лікування каналів зубів, імплантацію зубів або навіть видалення пошкодженого зуба. Ці процедури не тільки коштують дорого, але і можуть бути досить болісними та тривалими.

     Отже, щоб уникнути подібних проблем, рекомендується проходити профілактичні огляди та чистки ротової порожнини двічі на рік. Крім того, варто звернути увагу на свою дієту та уникати споживання великої кількості цукру та кислих продуктів. Також, регулярне чищення зубів та вживання додаткових засобів для догляду за ротовою порожниною може значно зменшити ризик розвитку карієсу та інших захворювань зубів.

     Загалом, лікування карієсу в Дніпрі доступне для кожного, хто звернеться до кваліфікованих стоматологів вчасно. Професійні консультації, профілактичні огляди та регулярне чищення зубів можуть значно зменшити ризик розвитку цієї хвороби та зберегти здоров'я та красу усмішки на довгі роки.