UA
Дитяча стоматологія у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

     Діти – найдорожче, що є в нашому житті. Ми завжди піклуємося про них та бажаємо для своїх малюків всього найкращого. Здоров’я наших дітей, безумовно, завжди стоїть на першому місці. Коли справа доходить до відвідування стоматолога, ми хочемо, щоб наша дитина не боялася лікарів, довіряла їм, спокійно заходила в кабінет зубного лікаря і без стресу проходила лікування.
     У руках лікарів OCTA Dental Clinic стоматологічний інструмент перетворюється на чарівну паличку, за допомогою якої можна врятувати зубки від каріозних монстрів. Маленькому пацієнтові пропонується здійснити захоплюючу подорож в боротьбі за здоров’я і красу своїх зубів.
     Наша стоматологія не прибічник застосування загального наркозу при лікуванні, все базується на психологічному підході лікаря до дитини та проходить у спокійній невимушеній атмосфері.

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Консультація дитячого стоматолога (перше знайомство)

300

Лікування початкового карієсу (фотополімерна пломба)

800

Лікування середнього карієсу (фотополімерна пломба)

900

Лікування глибокого карієсу (фотополімерна пломба)

950

Лікування системою "Icon"

800

Чистка зубів "Air Flow"

800

Видалення молочного зуба

500

Герметизація фісур (1 зуб)

600

Глибоке фторування (1 зуб)

200

Глибоке фторування (1 щелепа)

1500

Ізоляція робочої поверхні (коффердам/оптрагейт)

100

Пломбування 1-го кореневого каналу

450

Проходження 1-го кореневого каналу

300

Тимчасова пломба

100

Тимчасова металева коронка з фіксацією

1100

Анестезія інфільтраційна

250

Анестезія топікальна

150

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Дитяча стоматологія в Дніпрі

     Здоров'я зубів є надзвичайно важливим фактором у житті кожної людини, але особливо це стосується дітей. Хороший початок - це здоровий початок, і щоб допомогти вашій дитині отримати правильний початок, вам необхідно знайти найкращу клініку для дитячої стоматології в Дніпрі.

     Починаючи з першого візиту до стоматолога, ми допоможемо вашій дитині зрозуміти, як важливо дбати про свої зуби та як правильно їх чистити. Наші лікарі відповідальні, турботливі та готові відповісти на всі запитання, які можуть виникнути у батьків під час лікування їхніх дітей.

   Наші послуги

     Якщо ви шукаєте якісну дитячу стоматологію в Дніпрі, ми раді пропонувати наші послуги. Ми - команда досвідчених стоматологів, які зосереджені на забезпеченні кращого досвіду лікування для вашої дитини. Наша мета - зробити стоматологічні візити якомога комфортнішими та безпечнішими для малечі.

     Ми пропонуємо широкий спектр послуг, які забезпечують відповідність всіх потреб вашої дитини. Наша клініка обладнана новітнім обладнанням, що дозволяє нам забезпечити краще лікування, та здійснюємо все можливе, щоб зробити відвідування нашої клініки для дітей якомога приємнішим.