UA
Двоетапна імплантація зубів у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, USD

Встановлення імпланта, штифт  + коронка «Alpha Bio» (Ізраіль)

500

Встановлення імпланта,, штифт + коронка «MegaGen» (Корея)

600

Встановлення імпланта, штифт + коронка «Nobel Biocare» (Швейцарія)

1000

*Ціна вказана за всі етапи процедури

 


     Двоетапна імплантація зубів - це класична процедура відновлення. Вона використовується при будь-якій чисельності втрачених зубів і передбачає паузу (від 3 до 6 місяців) між вживленням у кісткову тканину імпланту та встановленням постійної  коронки.

   Етапи:

1. Підготовчий етап із загальним обстеженням пацієнта. Виконується комп'ютерна томографія щелепи, аналіз на алергени до анестетиків. Сбір анамнезу для виявлення супутніх захворювань, що можуть стати протипоказанням до хірургічного втручання. Проводиться лікування ясен і карієсу, видалення  зубного каменю.
2. На основі отриманих даних підбирається безпечний анестетик та складається план операції.
3. Лікар проводить якісне знеболювання, для комфортного проведення процедури.
4. Далі відбувається безпосередньо встановлення штучного штифта в кісткову тканину.
5. Контроль приживлення імпланта за допомогою рентгенографії раз на два місяці.
6. Після повного приживлення імпланта (через 3-6 місяців) здійснюється розкриття ясна і встановлення формувача на 7-14 днів, який створить правильний контур  навколо майбутньої коронки.
7. Лікар знімає зліпки та відправляє їх в лабораторію для виготовлення індивідуальних коронок.
8. Завершальний етап - встановлення зубної коронки.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Двоетапна імплантація зубів: детальний огляд процедури

     У сучасній стоматології імплантація зубів є однією з найбільш ефективних і безболісних процедур для заміни відсутніх зубів. Ця процедура дозволяє пацієнтам повернути їх природну усмішку, а також повернути здатність їсти та говорити з комфортом. Двоетапна імплантація зубів є однією з найпоширеніших методик імплантації, яка забезпечує успіх операції та довговічність результату.

   Що таке двоетапна імплантація зубів?

     Двоетапна імплантація зубів - це процедура, під час якої імплантат встановлюється у кістку щелепи пацієнта у два етапи. Під час першого етапу проводиться хірургічна процедура встановлення імпланту у кістку щелепи. Після цього пацієнт повинен дати час для заживлення рани та приживлення імплантату в кістку. Після заживлення рани та приживлення імпланту в кістку проводиться другий етап - встановлення формувача, а потім і коронки на імплантат.

   Переваги двоетапної імплантації зубів

     Після установки імплантату у кістку щелепи, кісткова тканина зростає навколо металевого штифта, що забезпечує міцне кріплення імпланту. Двоетапна імплантація зубів дозволяє забезпечити максимальну площу контакту із кістковою тканиною, що забезпечує краще заживлення та міцне кріплення імпланту.