UA
Встановлення зубних коронок у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Металева коронка

2000

Металокерамічна коронка

3500

Цирконієва коронка

6000

*Ціна вказана за одну одиницю (один зуб)


     Коронка – незнімний протез, який надягається на видиму частину зуба і  повністю імітує натуральний зуб. Коронки бувають: металеві, металокерамічні, керамічні, цирконієві. Основними показаннями к встановленню коронок є: ураження карієсом більшої частини зуба, тріщини, сколи, зміна кольору емалі та її патологічне виснаження.

   Етапи:

1. Все починається з огляду та діагностики, в ході якої лікар складає план лікування і підбирає зубні коронки, ціна яких Вас влаштує.
2. У разі потреби проводиться видалення пульпи зуба, лікування карієсу, професійна чистка зубів та інші підготовчі процедури.
3. Наш спеціаліст обточує зуб під коронку.
4. Далі проводиться знаття зліпків щелепи.
5. Зліпки відправляються в зуботехнічну лабораторію, де власне виготовляється коронка.
6. Через тиждень ваша коронка буде готова. Ви приходите на прийом, відбувається примірка коронки і якщо Вас все влаштовує - лікар фіксує коронку.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Встановити коронку зубну у Дніпрі

     Якщо вам потрібно встановити зубну коронку у Дніпрі, то ми готові допомогти вам. У нашій стоматології ми надаємо послуги з встановлення зубних коронок, які допоможуть вам відновити здоров'я і естетичний вигляд вашого пошкодженого зуба.

   Що таке зубна коронка?

     Коронка зубна - це спеціальна конструкція, яка встановлюється на пошкоджений зуб. Вона захищає зуб від подальшого руйнування і відновлює його естетичний вигляд.

   Переваги встановлення коронок зубних

     Зубні коронки - це спеціальні конструкції, які закріплюються на зубах для заміни пошкодженого чи відсутнього зуба. Встановлення зубних коронок має декілька переваг. По-перше, це можливість відновити зовнішній вигляд зубів, що знижує психологічний дискомфорт. По-друге, коронки забезпечують захист від подальшого пошкодження зуба, що сприяє його тривалому функціонуванню. По-третє, коронки дозволяють повернути звичайну функціональність зубів, зокрема, забезпечуючи правильний прикус.

     Наша клініка забезпечує найвищий рівень професійної допомоги та обслуговування. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші пацієнти відчували себе комфортно та безпечно під час проведення процедури встановлення  зубних коронок.

     Висококваліфіковані стоматологи. Наша команда стоматологів має великий досвід у встановленні зубних коронок та інших видів стоматологічного лікування. Вони володіють всіма необхідними знаннями та технічними навичками для того, щоб забезпечити якісне та ефективне лікування. Наші стоматологи постійно підвищують свої кваліфікації та слідкують за останніми тенденціями у світі стоматології.
     Сучасне обладнання. Ми працюємо з сучасним обладнанням, що дозволяє нам проводити процедури встановлення зубних коронок з максимальною точністю та ефективністю. Ми використовуємо тільки найсучасніші технології та матеріали, щоб забезпечити максимальну якість та довговічність встановлених зубних коронок.
     Індивідуальний підхід. Кожен пацієнт унікальний, тому ми підходимо до кожного випадку індивідуально. Ми проводимо детальний огляд та консультацію перед проведенням лукування. Встановлення зубних коронок в клініці здійснюється за допомогою цифрової технології, що дозволяє зменшити тривалість процедури та забезпечити точність монтажу коронки.