UA
Видалення зубів у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Видалення постійного зуба (звичайне)

800-1400

Видалення постійного зуба (складне)

1500-2000

*Ціна залежить від складності видалення. Точну вартість розраховують за результатами КТ

     Метою стоматологічного лікування є збереження здоров’я зубів. Але, на жаль, іноді не вдається відновити хворий зуб, і тоді його потрібно видаляти, щоб запобігти виникненню подальших ускладнень і повернути пацієнта до комфортного способу життя.

   Етапи:

1. Лікар проводить огляд і призначає комп‘ютерну томографію та аналіз на алергени до анестетиків (за потребою). Знімок покаже рівень складності видалення та наявність запальних процесів.
2. На основі отриманих даних підбирається безпечний анестетик та складається план операції.
3. Знеболення (проведення анестезії).
4. Далі, власне, відбувається етап  видалення зуба.
5. Антисептична обробка і накладання швів.
6. Контроль загоєння.


 

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

  Чому потрібно видаляти зуби?

- Зуб, який зламався або розійшовся внаслідок травми.
- Зуб, який перешкоджає виконанню ортодонтичної процедури.
- Зуби "мудрості", які часто видаляються через їх некоректне розміщення в ротовій порожнині.

   Безпека при видаленні зубів

     Видалення зуба - це серйозна медична процедура, яка повинна виконуватися в стоматологічній клініці з використанням анестезії та спеціального обладнання. Хоча це процедура, яка не є надто складною, вона все ж потребує певної підготовки та пильного дотримання правил. Ця процедура може бути болісною та тривогою для пацієнтів, тому важливо обрати кваліфікованого стоматолога, який здійснить процедуру безболісно та з мінімальними наслідками. Якщо ви проживаєте в Дніпрі та шукаєте кваліфікованого стоматолога для видалення зубів, ми раді запропонувати наші послуги.

     Наша клініка має багаторічний досвід у проведенні процедури видалення зубів. Ми забезпечуємо повну анестезію та безболісне видалення зубів. Наші стоматологи мають великий досвід у проведенні цієї процедури та завжди готові надати всю необхідну інформацію пацієнтам.

     Перед проведенням процедури ми проводимо обов'язковий основний огляд та консультацію, де ми визначаємо найбільш оптимальний метод видалення зубів для кожного пацієнта. Ми також проводимо всі необхідні передопераційні процедури та аналізи.

     Наша клініка оснащена сучасними технологіями та обладнанням для проведення високоякісної процедури видалення зубів. Ми застосовуємо тільки найкращі матеріали та інструменти для проведення цієї процедури.