UA
Імплантація
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Послуги

Двоетапна імплантація
Двоетапна імплантація зубів - це класична процедура відновлення. ...
Одномоментна імплантація
Одномоментна імплантація (експрес, термінова) — це хірургічна про...
All-On-4/6
Імплантація «все на чотирьох/шести» — це ефективний метод відновл...

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

 • ортопеди
 • хірурги
 • ортодонти
 • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

Високоякісна імплантація зубів у Дніпрі.

Якщо є проблеми із зубами, то одним із ефективних способів вирішення стає імплантація. Вона має велику кількість переваг, але отримати їх можна лише у тому випадку, коли за справу приймаються компетентні стоматологи. У нашій клініці є кваліфікований персонал, сучасне обладнання, завдяки чому імплантація зубів у Дніпрі буде проведена у повній відповідності до всіх стандартів та норм.

Переваги якісної імплантації

Процедура, яка виконується якісно, має велику кількість різноманітних переваг:

 • Заміщення втрачених зубів. Імпланти дозволяють відновити природний зовнішній вигляд посмішки, тому що вони стабільно вбудовані в кісткову тканину та виглядають та функціонують як нормальні зуби. Імпланти забезпечують повноцінну функціональність при жуванні та розмові.
 • Зміцнення кісткової тканини. Процес остеоінтеграції, при якому імплантат поєднується з кістковою тканиною, сприяє її зміцненню та збереженню.
 • Стійкість, довговічність. При правильній установці та догляді імпланти можуть служити десятиліттями і навіть все життя. Тому важливо замовити імпланти зубів у Дніпрі, звернувшись до надійної та сучасної клініки. Імпланти забезпечують стабільне кріплення, що дозволяє уникнути проблем з рухливістю, характерними для деяких знімних протезів.
 • Поліпшення загального рівня якості життя. Імпланти забезпечують високий рівень комфорту, оскільки вони фактично стають частиною вашого організму, не викликаючи дискомфорту, характерного для деяких знімних протезів. Відновлення втрачених зубів часто веде до підвищення впевненості у собі та покращення психологічного благополуччя.
 • Персональний підхід. Якісна імплантація передбачає індивідуальний підхід до кожного пацієнта з огляду на його унікальні анатомічні та функціональні особливості.
 • Ризики зводяться до мінімальних показників. Професійно проведена процедура потребує високого рівня професіоналізму та досвіду з боку хірурга та ортопедичного стоматолога, що допомагає мінімізувати ризики та підвищує шанси на успішний результат.

Наші переваги

Сучасна стоматологічна клініка працює у Дніпрі, пропонуючи лише високоякісні послуги, у тому числі у сфері імплантації зубів. Якщо звернутися до нас, можна розраховувати на такі переваги:

 • Чесна ціна.
 • Відсутність болю, дискомфорту та страху.
 • Професійні консультації з усіх питань будь-якому етапі. Поінформованість у важливих питаннях дозволяє легше реагувати на процедуру.

Важливо відзначити, що успіх імплантації також залежить від дотримання пацієнтом інструкцій щодо догляду за імплантатами та регулярних візитів до стоматолога для професійного очищення та моніторингу стану імплантів. Ми готові стати надійними партнерами у досягненні успіху для кожного клієнта. Вартість гармонує з якістю якнайкраще, а всі зубні імпланти, які ми встановлюємо, характеризуються високим рівнем безпеки та якості. Ми пропонуємо приємні ціни та висококласний сервіс.