UA

Лікування карієсу в домашніх умовах

В даний час не існує ефективного засобу від карієсу, який можна використовувати вдома. Будь-який розчин, який має видаляти каріозні ураження, цього не зробить і вживається лише для гальмування розвитку карієсу. Тому якщо ви помітили симптоми карієсу, звертайтесь до професійного стоматолога, який проведе всі необхідні терапевтичні процедури.

Як позбутися від карієсу домашніми засобами?

Вам може бути цікаво, які є домашні засоби від карієсу. Деякі люди задаються питанням, як вилікувати карієс в домашніх умовах, тому що з різних причин хочуть уникнути відвідування стоматолога. Страх перед стоматологом – досить поширена проблема, тому часто шукають альтернативи, які виключають необхідність відвідування стоматолога. Тому з повним розумінням ставимося до пошуку інформації про те, як позбутися від карієсу в домашніх умовах.

Карієс - небезпечне захворювання зубів, яке може перерости в ще більш серйозні захворювання. З цієї причини пацієнти хочуть знати, як позбутися карієсу домашніми засобами, щоб не чекати черги до лікаря. Кожен день очікування - це ризик збільшення карієсу і не віщує нічого доброго. У цій статті ми розповімо, як позбутися від карієсу домашніми засобами і якщо так, то як це зробити.

Як лікувати карієс в домашніх умовах?

Відповісти на це питання потрібно з самого початку - ефективного способу лікування карієсу Дніпро в домашніх умовах не існує. В даний час не існує ефективного засобу від карієсу, який можна використовувати вдома. Будь-який розчин, який має видаляти каріозні ураження, цього не зробить. Однак той факт, що немає способу позбутися від карієсу в домашніх умовах, не повинен бути перешкодою для вжиття заходів щодо гальмування розвитку карієсу. Стримування розвитку каріозних утворень також важливо, тому що до моменту відвідування стоматолога ви зможете почати лікування зубів у дещо зіпсованому стані. З цією метою пацієнти особливо цінують використання гвоздики. 

Домашні засоби від карієсу

  1. 1. Гвоздика має антибактеріальні та протизапальні властивості, тому вона допоможе вам зменшити запалення, яке може виникнути при розвитку карієсу, а також обмежить ріст бактерій, відповідальних за збільшення карієсу. Щоб насолодитися перевагами гвоздики, просто розчиніть лише 3 краплі олії гвоздики в 1/4 чайної ложки кокосової олії. Таку суміш потрібно нанести безпосередньо на зуб і гарненько розподілити по всій його поверхні. Це загальмує розвиток карієсу, але при появі карієсних змін все одно потрібно звернутися до стоматолога.
  2. 2. Часник також використовують при бактеріальних інфекціях і, як виявилося, для зменшення розвитку карієсу. Часник потрібно вичавити і змішати з сіллю, а потім покласти на зуб на кілька хвилин. Таким чином ви зменшите кількість бактерій на зубі, що зменшить розвиток карієсу.
  3. 3. За бажанням можна також використовувати сольові полоскання. Сіль заспокоїть запалення і зменшить кількість бактерій у роті. Розмішайте чайну ложку солі в склянці води, потім прополощіть цим розчином рот. Робити таке полоскання можна кілька разів на день. Це дозволить обмежити розвиток карієсу до проведення відповідного консервативного лікування стоматологом.