UA
Встановлення ортодонтичних апаратів у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

 

Ціни: 

Найменування

Ціна, грн

Незнімний пластинковий апарат (1 щелепа)

7500


     Розширювач щелепи (частіше це апарат Марко Росса) – внутрішньоротова конструкція із пластиковою основою.  Виготовляється індивідуально по зліпках зубів.  Фіксується за допомогою кілець на зуби в жувальній зоні, додатково спирається на ікла.  По центру розміщено гвинт, який забезпечує розширення щелепи. Використовується при порушенні прикусу та розширення верхньої щелепи у дітей та дорослих.

   Етапи:

1. Проводять діагностику за допомогою комп’ютерної томографії.
2. Потім (за потребою) проводять  видалення  зубних відкладень, очищення міжзубних проміжків.
3. Зняття зліпків зі щелепи, для виготовлення конструкції.
4. Після того, як по вашим індивідуальним зліпкам був виготовлений ортодонтичний апарат, Вас запрошують на його примірку.
5. Фіксація ортодонтичного апарату.
6. Регулярна коррекція до досягнення бажаного результату

 

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Встановлення ортодонтичних апаратів (розширювачів щелепи) в Дніпрі

     Якщо вам потрібне встановлення ортодонтичного апарату, то ми з радістю надамо вам послуги з встановлення розширювачів щелепи в Дніпрі. Наша команда з досвідчених фахівців забезпечує професійне встановлення ортодонтичних апаратів, які забезпечують ефективний результат лікування.

     Розширювач щелепи - це ортодонтичний апарат, який використовується для виправлення нерівного прикусу. Він складається з дуги, яка кріпиться до зубів на обох сторонах рота, і важеля, який з'єднує дугу з центральним елементом. Коли важіль розширюється, дуга розходиться, розширюючи щелепу та створюючи простір для зубів.

     Встановлення ортодонтичного апарату є важливим кроком для тих, хто хоче виправити свій прикус та покращити зовнішній вигляд зубів. Розширювачі щелепи є одним з найпопулярніших типів ортодонтичних апаратів, які дозволяють виправити нерівний прикус і поліпшити зовнішній вигляд зубів.

   Переваги встановлення ортодонтичних апаратів

     Встановлення ортодонтичного апарату може мати багато переваг. Одна з них полягає в тому, що ви зможете покращити свій зовнішній вигляд і відчути себе більш впевненим у собі. Крім того, правильний прикус може покращити вашу загальне здоров'я і допомогти уникнути деяких проблем з зубами та яснами.