UA
Ортодонтія
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Послуги

Брекет-системи
Брекети – це спеціальні ортодонтичні конструкції, які застосовуют...
Ортодонтичні апарати
Розширювач щелепи (частіше це апарат Марко Росса) – внутрішньорот...
Пластинки
Пластинка – це знімна ортодонтична конструкція з м'якого пластику...

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

     Ортодонтія - це розділ стоматології, що займається лікуванням патологій прикусу зубів і щелепно-лицьового апарату. Через порушення зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, більше наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м'язів при жуванні, що призводить до «хрускіту» суставу нижньої щелепи. Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.

     Лікар-ортодонт  спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці правильного прикусу у пацієнта, відповідає за правильне розташування зубів в ротовій порожнині.

     Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви можете поліпшити здоров'я ротової порожнини і зовнішність, а також отримати усмішку, яка прослужить Вам довгі роки.