UA
Професійна чистка зубів у Дніпрі, Air Flow
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Професійна гігієна ротової порожнини (скейлінг, "Air Flow", полірування)

1300


     Професійна чистка зубів (видалення зубного каменю) – це обов’язковий етап гігієни порожнини рота. Зубної щітки та інших спеціальних приладів, що застосовуються в домашніх умовах, – на жаль, недостатньо для ретельного очищення міжзубних проміжків. Регулярне відвідування стоматолога дозволяє попередити розвиток карієсу, пародонтиту та інших захворювань ясен. Щоб запобігати виникненню різноманітних стоматологічних захворювань, рекомендується проводити професійну чистку зубів 2 рази на рік.

   Етапи:

1. Зняття  твердого зубного нальоту ультразвуковим пристроєм.                                        
2. Для ефективного очищення міжзубних проміжків і поверхні зуба від пігментів і нальоту застосовується метод Air-Flow. За допомоги струменю спеціального аерозолю дбайливо очищається емаль. Ця процедура є абсолютно безболісною.                                         
3. Після очищення поверхні кожного зуба полірують за допомогою спеціальних паст.                                                                  

     Ця процедура займає небагато часу і проходить всього за одне відвідування лікаря.


 

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Професійне чищення зубів в Дніпрі

     В стоматологічній клініці OCTA Dental профілактичні послуги виконують кваліфіковані стоматологи-гігієністи. Знаючи, наскільки важливий фундамент у сфері гігієни, на першій зустрічі ми проводимо гігієнічний інструктаж за моделлю, яка спрямована на те, щоб люди усвідомлювали важливість правильного чищення зубів щіткою та зубною ниткою та дотримання правил харчування для підтримки здоров’я. порожнину рота.

Профілактичні процедури в OCTA Dental:

   1. Скейлінг (видалення зубного каменю)

     Зняття зубного каменю — це процедура, призначена для видалення твердих відкладень зубного каменю з поверхні зубів. Проводиться за допомогою ультразвукового інструменту (скейлер). 

   2. Піскоструминна обробка ("Air Flow")

     Піскоструминна обробка — це процедура, яка використовується для видалення осаду та зміни кольору емалі внаслідок вживання кави, чаю та куріння. Проводиться за допомогою піскоструминної машини Air-Flow. Піскоструминний пісок (у вигляді порошку) подається на наконечник (форсунку) струменем води і повітря під тиском. Процедура безболісна для пацієнта. Триває від 15-30 хвилин. в залежності від кількості осаду. Після піскоструминної обробки ви повинні дотримуватися білої дієти протягом наступних 48 годин. Що це означає? Слід утриматися від куріння, вживання кави, чаю, вина та інших барвників (через ризик зміни кольору на поверхні зубів).

   3. Полірування

     Цю процедуру проводять після чищення зубів. Вона є фінішним етапом, дає змогу повернути зубам природний колір і красу. Обробку поверхні проводять спеціальною абразивною пастою з використанням насадок - штрипсів, гумових чашечок, щіточок тощо. Завдяки цьому вдається відшліфувати всі площини, включно з міжзубними проміжками і фісурами. Лікар наносить на робочу зону абразив, а потім полірує поверхню, проходячи по всьому зубному ряду.