UA
Протезування
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Послуги

Вініри
В основному вініри використовують для створення природного і есте...
Коронки зубні
Коронка – незнімний протез, який надягається на видиму частину зу...
Знімні протези
Знімні зубні протези – це спеціальні знімні конструкції, які замі...
Незнімні протези
Незнімні зубні протези – це найбільш простий і традиційний спосіб...
Протезування на імплантах
Протезування на імплантах - це встановлення протеза на штучну оп...

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

     Протезування зубів - це  комплекс заходів, який дозволяє не тільки відновити в повному об‘ємі  жувальну функцію, але й вирішує проблеми естетичного вигляду зубів, формування правильного прикусу та збереження здоров'я ротової порожнини в цілому.

 

   Протезування зубів у Дніпрі

     Стоматологічна гігієна та профілактика допомагають зберегти здоров'я зубів. Однак, якщо діагностовані серйозні проблеми з зубами, то можливо знадобиться процедура протезування. В цій статті ми детально розглянемо процедуру протезування зубів, розповімо про види протезування, а також надамо інформацію про стоматологічні клініки, які надають послуги з протезування зубів у Дніпрі.

   Що таке протезування зубів

     Протезування зубів - це процедура відновлення зубів, що втратили свою природну форму або функції. Протезування зубів може бути необхідне у випадку втрати зубів внаслідок травми, хвороби або вікових змін.

   Види протезів

     Існує кілька видів протезів, зокрема, знімні, фіксовані та комбіновані. Знімні протези можуть бути повністю знімними, коли вони можуть бути витягнуті з ротової порожнини, або частково знімними, коли вони фіксуються на залишках власних зубів. Фіксовані протези, на відміну від знімних, є постійними і не вимагають видалення. Комбіновані протези поєднують в собі як знімні, так і фіксовані елементи.

Наші переваги

     У нашій клініці ми пропонуємо різноманітні методи протезування зубів, які включають мостовидні протези, вініри, імплантанти та інші опції. Наші лікарі мають великий досвід роботи з протезуванням зубів та використовують сучасні технології та матеріали, що гарантує високу якість роботи.