UA
Протезування
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Послуги

Вініри
В основному вініри використовують для створення природного і есте...
Коронки зубні
Коронка – незнімний протез, який надягається на видиму частину зу...
Знімні протези
Знімні зубні протези – це спеціальні знімні конструкції, які замі...
Незнімні протези
Незнімні зубні протези – це найбільш простий і традиційний спосіб...
Протезування на імплантах
Протезування на імплантах - це встановлення протеза на штучну оп...

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

 • ортопеди
 • хірурги
 • ортодонти
 • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

Висококласне протезування зубів у Дніпрі.

Воно є процес відновлення зубного ряду із застосуванням зубних конструкцій штучного походження. Це може передбачати різноманітні методи та матеріали, що перебуває у прямій залежності від потреб пацієнта та характеру втрати зубів. Щоб протезування зубів у Дніпрі було виконано якісно та справді професійно, а результат приємно дивував, потрібно звернутися до компетентних фахівців. Наша стоматологічна клініка обладнана відповідно до всіх стандартів у цій сфері, а кваліфікація співробітників не викликає жодних сумнівів. Ціна протезування при цьому цілком доступна, що робить послугу ідеальним вибором для багатьох.

Особливості сучасного зубного протезування

Існує ряд основних методів виконання протезування, серед яких:

 • Знімні протези – це спеціальні конструкції. Вони можуть встановлюватися і забиратися самостійно. Вони застосовуються, коли відсутні всі зуби, а часткові потрібні, коли необхідно замінити лише певну кількість зубів. Знімні протези виробляються найчастіше з акрилу чи нейлону.
 • Протезування на імплантах. Вони є спеціальним корінням штучного типу, яке вмонтовано в кісткову тканину щелепи. Там встановлюються коронки. Імплантати можуть використовуватися для заміни одного або відразу декількох зубів, забезпечуючи стабільне кріплення та природний вигляд.
 • Коронки є індивідуальними конструкціями, які одягаються поверх існуючих зубів або імплантатів. Коронки використовуються для відновлення форми, функції та зовнішнього вигляду пошкоджених чи втрачених зубів.
 • Фіксовані протези не можуть бути зняті пацієнтом. До фіксованих протезів відносяться коронки, мости та імплантати. Вони найчастіше виготовляються з металу, кераміки, комбінованих матеріалів.
 • Вініри - сучасний засіб, який дозволяє зробити посмішку більш якісною та привабливою.

Відрізнятися можуть розцінки виконання процедури залежно від конкретного вибору. Але у нас ціна завжди відповідає якості та може приємно здивувати.

Переваги якісного протезування

Процес протезування вимагає індивідуального підходу, і вибір конкретної методики перебуває у прямій залежності від багатьох факторів, серед яких, наприклад, стан здоров'я, число втрачених зубів, структура кісткової тканини та фінансові можливості пацієнта. Консультація із стоматологом допоможе визначити найкращий варіант проведення робіт у конкретному випадку. Таким чином, кваліфіковане протезування зуба дасть позитивний результат на сто відсотків. Є низка причин, з яких варто замовити таку послугу:

 • Персональний підхід та вибір найкращого способу протезування у повній відповідності до потреб клієнта.
 • Використання високоякісних матеріалів, сучасного обладнання.
 • Консультації з усіх основних питань.

Дніпро — наше улюблене місто, де ми працюємо із задоволенням і маємо для цього всі можливості.