UA
Видалення зубів мудрості у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

 

 Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Видалення ретенованого зуба (звичайне)

1800-2500

Видалення ретенованого зуба (складне)

2600-5000

*Ціна залежить від складності видалення та розташування зуба. Точну вартість розраховують за результатами КТ


     Сучасна стоматологія завжди націлена на збереження всього зубного ряду, але в ситуації з зубами мудрості нерідко більш доцільним і правильним кроком стає їх видалення. Ми використовуємо оптимальний в конкретній ситуації метод знеболення та зробимо все, щоб ви не відчули цього втручання.   

   Етапи:                                                                      

1. Виконуємо точну діагностику за допомогою комп’ютерної томографії та аналізу на алергени до анестетиків.
2. На основі отриманих даних підбирається безпечний анестетик та складається план операції.
3. Проводимо якісне знеболювання.
4. Безпосередньо лікар-хірург проводить видалення зуба мудрості.
5. Антисептична обробка і накладання швів.
6. Рекомендації лікаря та контроль загоєння.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Видалення зубів мудрості в Дніпрі

     Видалення зубів мудрості - це процедура, яка часто викликає тривогу та страх у пацієнтів. Але часто вона є необхідною для збереження здоров'я зубів та ясен. Якщо ви шукаєте кваліфікованого стоматолога для видалення зубів мудрості в Дніпрі, ми раді вам допомогти.

     Наша клініка пропонує надійні та безболісні послуги з видалення зубів мудрості. Ми маємо досвідчених стоматологів та сучасне обладнання, що дозволяє проводити процедуру безболісно та ефективно. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів та використовуємо сучасні методи анестезії.

     Якщо ви маєте питання щодо процедури видалення зубів мудрості, наші досвідчені стоматологи з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання та зроблять все можливе, щоб ви почувалися комфортно під час процедури. Відвідайте нашу клініку в Дніпрі та отримайте професійне видалення зубів мудрості.

   Що таке зуби мудрості?

     Зуби мудрості, також відомі як треті моляри, є останніми зубами, які виростають у ротовій порожнині. Зазвичай, вони починають рости між 17 і 25 роками життя людини. У деяких випадках, зуби мудрості можуть вирости без проблем, але, на жаль, у більшості випадків, вони викликають проблеми.

     Найпоширенішою проблемою, пов'язаною з зубами мудрості, є те, що їх розмір може не відповідати розміру щелепи пацієнта. Це може призвести до того, що зуби мудрості ростуть неоднаково, закочуються, або не можуть прорости взагалі. В таких випадках, видалення зубів мудрості стає необхідною процедурою.