UA
Естетична реставрація зубів у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Реставрація зуба (бічні)

1300

Реставрація зуба (центральні)

1600


     Художня реставрація зубів – це не лише відновлення зовнішнього вигляду зуба, але й збереження його функцій. За допомогою реставрації можна усунути такі дефекти, як тріщини, сколи та проміжки між зубами.

   Етапи:

1. Перш ніж почати процес реставрації зубів, виконується комплексна діагностика та в разі потреби проводиться лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних проблем.
2. Лікар проводить якісне знеболювання.
3. Далі стоматолог  виконує нарощування зуба методом нашарування.
4. Останнім  етапом є моделювання форми, шліфування та  полірування зуба.

     Таку процедуру проводять лише в одне відвідування.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Реставрація зубів в Дніпрі

    Важливість правильного догляду за зубами неможливо переоцінити. Але навіть при найкращому догляді, іноді зубам все ж потрібна допомога від професіоналів. Реставрація зубів є однією з процедур, які можуть бути необхідні для підтримки здоров'я та краси вашої посмішки.

    Безперечно, реставрація зубів є однією з найбільш популярних процедур стоматологічної медицини. Такі процедури дозволяють пацієнтам отримати прекрасну посмішку, а також позбавитися від болю та дискомфорту при їжі. Якщо ви знаходитесь у Дніпрі та шукаєте якісну та професійну реставрацію зубів, то ми раді вам повідомити, що наша клініка є ідеальним вибором.

    Наша клініка пропонує повний спектр послуг з реставрації зубів, включаючи реставрацію від пошкоджень, зміцнення зубів та заміну відсутніх зубів. Ми знаємо, наскільки важливо мати здорові та привабливі зуби, тому ми зосереджені на забезпеченні наших пацієнтів послугами найвищої якості.