UA

Сапфірові брекети

Багато хто з нас мріє про красиву і здорову посмішку, але реальність жорстока - різні види неправильного прикусу або криві зуби не дають задовільного ефекту навіть при найкращій гігієні порожнини рота. Звичайно, не варто опускати руки в такій ситуації, адже є багато способів покращити естетичність своєї посмішки. Одним з них є ортодонтичне лікування та носіння спеціального брекета, завдяки якому ми можемо за короткий час значно покращити красу посмішки. В даний час зростає інтерес до незнімних кристалічних брекетів для зубів, конструкція і зовнішній вигляд яких відповідають очікуванням найвибагливіших людей.

Сапфірові брекети - що це таке і скільки коштує?

Говорячи про брекети, у свідомості більшості з нас існує образ його металевого варіанту, який, хоч і надзвичайно ефективний, але добре помітний на зубах і тому не завжди естетичний. Однак кришталеві брекети - це відповідь на потреби людей, які понад усе цінують естетику. Кришталевий варіант брекетів виготовлений, як випливає з назви, із кришталевих (точніше – сапфірових) замків, тому вони прозорі та непомітні. Більш того, в брекетах такого типу часто використовуються дроти покриті білою оболонкою, що підсилює ефект «непомітності». В результаті сапфірові брекети можуть бути непомітними на перший погляд, що дуже важливо для їх користувачів. Тому їх часто називають «естетичними» і використовують усі люди, для яких ортодонтичне лікування може бути трохи збентеженим і які хочуть щодня насолоджуватися найкрасивішою усмішкою.

Ціна на сапфіровий брекет для зубів

Як легко зробити висновок з наведеної вище інформації - кристалічний брекет коштує дорожче металевого, тому що користувач отримує більш естетичне і комфортне рішення. Ціна однієї арки такого пристрою до 15000 гривень. Для порівняння, ціни на металеві брекети починаються від 9000 гривень.

Сапфірові брекети - які відгуки?

Незважаючи на більш високу вартість кристалічних брекетів, ніж у випадку з класичними рішеннями, все більше людей отримують задоволення від їх використання. Саме висока естетичність, комфорт при носінні і відсутність будь-яких проблем з чищенням брекетів роблять їх все більш популярними.

Кришталеві брекети - найважливіші питання та відповіді

Чи впливають кришталеві брекети на естетику посмішки?

Абсолютно - і не тільки тому, що він забезпечує ефективне ортодонтичне лікування і є прозорим, а тому майже непомітним на зубах. Він також виготовлений з прозорих елементів, тому в багатьох випадках оптично «відбілює» зуби, роблячи посмішку ще більш естетичною.

Який дріт монтується в кристалічні дужки?

Користувач має можливість вибрати білу дугу з покриттям, яка менш помітна, але трохи дорожча, а також металеву дугу – тоді це єдина більш помітна частина брекетів, але це дешевше рішення.

Чи впливають кришталеві брекети на тривалість лікування?

Як правило, тип брекета, який ви носите, не впливає на час лікування. Коли йдеться про тривалість ортодонтичного лікування, найважливішими факторами є вік пацієнта, регулярні огляди та розмір неправильного прикусу.

Чи є ризик дискомфорту або подразнення під час використання брекетів?

Приймаючи рішення про ортодонтичне лікування, слід враховувати, що брекети, встановлені на зуби, злегка підкреслять губи - незалежно від їх типу. Це, в свою чергу, не пов'язане з більшим дискомфортом, і можна швидко звикнути до їх носіння. Крім того, рідко брекети дратують слизову, тому вам не доведеться турбуватися про їх щоденне носіння.

Чи можуть бути проблеми з відмовами кристалічного апарату?

Завдяки використанню передових технологій рівень виходу з ладу сапфірових фіксованих брекетів дуже низький.

Чи зміниться колір камери з часом?

Такої можливості немає, оскільки на пасмах із сапфіру не накопичується зубний камінь, тому не відбувається зміни кольору. Тому вам не доведеться турбуватися про естетику вашої камери. Лише гумки, які використовуються в брекетах, можуть змінити колір, але це не має значного впливу на естетичні цінності. Щоб уникнути ризику зміни кольору, під час ортодонтичного лікування варто відмовитися від вживання фарбуючих продуктів.

Чи варто інвестувати в кришталеві брекети?

Щоб відповісти на це питання, достатньо знати думку людей, які щодня користуються кришталевими брекетами. Він ефективний, естетичний і практично безвідмовний, завдяки чому відповідає очікуванням найвибагливіших користувачів. Використовуючи його, ви позбудетеся від дефектів зубного ряду та прикусу, а також придбаєте гарну посмішку!