UA
Сінус-ліфтінг (остеопластика) у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

 

 Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Кісткова пластика (синус-ліфтинг простий)

8000

Кісткова пластика (синус-ліфтинг складний)

12000


     Синус-ліфтинг – стоматологічна операція, метою якої є збільшення обсягу кістки верхньої щелепи. Процедура може носити інші назви: кісткова пластика, остеопластика, субантральна аугментація. В результаті проведення втручання відбувається збільшення об’єму кісткової тканини, що дає змогу в подальшому проводити імплантацію.

   Етапи:

1. По-перше, проводиться якісна діагностика: комп’ютерна  томографія, аналіз на алергени до анестетиків,  сбір анамнезу для виявлення супутніх захворювань, що можуть стати протипоказанням до хірургічного втручання.
2. На основі отриманих даних, хірург приймає рішення щодо виду остеопластики (закрита або відкрита), підбирається оптимальна анестезія.
3. Процес знеболювання.
4. Наступним етапом є безпосередньо виконання даної операції та накладання швів.
5. Рекомендації лікаря.
6. Контроль формування кісткової тканини за допомогою рентгенографії раз на два-три місяці.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Стоматологічна остеопластика в Дніпрі

     Ми, стоматологічна клініка в Дніпрі, пропонуємо послуги з остеопластики як один із методів лікування дефектів щелепно-лицевої області. Наші фахівці мають багаторічний досвід у проведенні остеопластичних операцій, що дозволяє нам забезпечити максимально якісну допомогу пацієнтам. Ми пропонуємо професійний та якісний підхід до лікування та відновлення здоров'я вашого зубного ряду.

   Що таке остеопластика?

     Стоматологічна остеопластика - це сучасний метод відновлення кісткової тканини в області щелепи, де відбулася втрата зуба або відсутність кісткової тканини. Цей метод відновлює здоров'я щелепи та підготовлює її для майбутньої імплантації зуба.

   У чому полягає процес стоматологічної остеопластики?

     Процедура включає в себе використання спеціальних матеріалів, які викладаються на місці дефекту кістки, що дозволяє створити сприятливі умови для розвитку нової кісткової тканини. Після проведення остеопластики можуть бути застосовані імплантати, що допомагають зберегти новоутворену кісткову тканину. Основна мета стоматологічної остеопластики - це відновлення здоров'я щелепи та забезпечення міцної опори для нового зуба. 

   Комплексний підхід до лікування

     Ми розуміємо, що кожен пацієнт є унікальним і має свої власні потреби. Тому ми завжди пропонуємо індивідуальний підхід до лікування. Наші фахівці здійснюють детальний аналіз стану кісткової тканини та розробляють оптимальний план лікування для кожного пацієнта.

   Висококваліфікований персонал

     Наша команда складається з професійних стоматологів та хірургів з багаторічним досвідом у проведенні остеопластичних операцій. Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію та використовуємо сучасні технології, щоб забезпечити максимально якісне лікування.