UA
Видалення кісти зуба у Дніпрі (резекція)
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Резекція верхівки кореня

5500


     Резекція верхівки кореня – це хірургічна операція, основною метою  якої полягає у відсіканні інфікованої частини кореня від здорового зуба.

   Етапи:

1. По-перше, проводять діагностику за допомогою комп’ютерної томографії (щоб оцінити  точне положення кісти) та аналізу на алегрени до анестезії.
2. На основі отриманих даних підбирається безпечний анестетик та складається план операції.
3. Хірург проводить якісне знеболювання.
4. Далі, відбувається безпосередньо видалення інфікованої ділянки.
5. Після, накладають шви.
6. Контроль загоєння

 

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Видалення кісти зуба в Дніпрі

     У нашому стоматологічній клініці ми знаємо, що видалення кісти зуба може бути неприємним і викликати багато питань у пацієнтів. Тому ми підготували для вас детальну інформацію про процедуру видалення кісти зуба в Дніпрі.

   Що таке кіста зуба?

     Кіста зуба - це невеликий мішечок наповнений рідиною, який з'являється навколо кореня зуба. Кісти зуба можуть бути здебільшого безболісними і непомітними, але в деяких випадках вони можуть викликати біль і дискомфорт.

   Чому потрібно видаляти кісту зуба?

     Видалення кісти зуба рекомендується у випадках, коли кіста стає джерелом болю, набряку, запалення або порушує прикус. Також, якщо кіста розривається, це може призвести до інфекції та ускладнень.

   Після процедури

     Після видалення кісти зуба, пацієнту необхідно дотримуватися деяких правил і рекомендацій, щоб уникнути ускладнень. Такі рекомендації можуть включати прийом антибіотиків або знеболювальних. Також вам потрібно уникати їжі та напоїв, які можуть травмувати рану, і дотримуватися усіх рекомендацій лікаря.