UA
Встановлення вінірів у Дніпрі
Посміхайтеся із задоволенням!
Висококваліфіковані лікарі
Сучасні матеріали та методи
Безпека та комфорт
Лікування без стресу та болю
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни:

Найменування

Ціна, грн

Вінір

6000

*Ціна вказана за одну одиницю (один зуб)


     Вініри ─ це ультратонкі керамічні накладки, які покривають поверхню зубів і приховують всі недоліки зубного ряду. В основному вініри використовують для створення природного і естетичного зовнішнього вигляду в «зоні посмішки».

   Етапи:

1. Діагностика: огляд ротової порожнини.  Лікар визначає кількість зубів, що підлягають реставрації, а також перевіряє наявність протипоказань. 
2. Перед встановленням вінірів  потрібно пролікувати всі наявні захворювання ротової порожнини: карієс, пародонтоз, видаляються зубні відкладення.
3. Потім відбувається підбір кольору вінірів.
4. Далі лікар мінімально обточує зуби та знімає зліпки для виготовлення накладок у зуботехнічній лабораторії.
5. Після виготовлення, пацієнта запрошують для примірки накладок.
6. Якщо пацієнта все влаштовує, лікар фіксує вініри.

Про клініку

OCTA Dental Clinic – це територія комфорту та дружньої атмосфери. У нас Ви можете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно стоматологічного профілю.

Якщо стоматологія у Вас асоціюється з болісними відчуттями, специфічним запахом препаратів у кабінетах, страхом та захмарними цінами, то ми повністю перевернемо Ваше уявлення про цю сферу діяльності.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Основними принципами OCTA Dental Clinic є: індивідуальній підхід, комфорт, безболісне лікування, безпека, сучасні технології.

Напевно, не слід говорити, що організм кожного пацієнта має свої індивідуальні особливості, тому нам важливо врахувати всі потреби людини та підійти до вирішення проблеми комплексно.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

З кожним випадком працює ціла команда:

  • ортопеди
  • хірурги
  • ортодонти
  • терапевти

щоб результат лікування був передбачуваним та довговічним.

Ми лікуємо наших пацієнтів у затишній, спокійній і невимушеній атмосфері.

Заходь на віртуальну прогулянку

Переглянути 3D тур
img

Записатися на прийом

img

   Встановити вініри в Дніпрі

     Вініри - це тонкі пластинки, які використовуються для відновлення естетичного вигляду зубів. Цей метод косметичної стоматології стає все більш популярним у світі та в Україні. Якщо ви знаходитеся в Дніпрі та хочете встановити вініри, то ми можемо допомогти вам зробити це з комфортом та якістю.

   Що таке вініри та як вони працюють?

     Вініри - це тонкі керамічні пластинки, які закріплюються на передній поверхні зубів для покращення їхньої зовнішньої привабливості. Вони допомагають приховати дефекти зубів, такі як нерівності, забарвлення емалі, сколи та інші незадовільні властивості зубів.

     Один з головних плюсів вінірів - це їхній природний вигляд та здатність відтворювати природну форму зубів. Вініри виготовляються індивідуально для кожного пацієнта, з урахуванням його розмірів та форми зубів. Керамічний матеріал вінірів максимально наближений до природного зуба, тому вони майже непомітні від інших зубів.

   Наші переваги

     Наша клініка має досвідчених лікарів, які здатні виконати будь-яку складність робіт. Ми працюємо тільки з високоякісними матеріалами та сучасним обладнанням. Наші спеціалісти володіють всіма необхідними знаннями та вміннями, щоб забезпечити професійне встановлення вінірів. Лікарі клініки відноситься до кожного пацієнта з увагою та повагою. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання та надати детальну консультацію.